Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cap. I 1.Meciurile se joaca 90 minute fara prelungiri in caz de egalitate
2.Punctajul se acorda:
-Victorie: 3 pct
-Egal: 1 pct
-Infrangere: 0 pct
Cap. II 3.In cazul intreruperii meciului din cauza unei conexiuni slabe,veti relua meciul si veti juca restul de timp ce a ramas din minutul intreruperii pana in minutul 90 al partidei,scorul considerandu-se cel ce era inainte de a se intrerupe.
4.In cazul in care conexiunea cade exact la faza in care mingea intra in poarta si apare "Connection with the other player has been lost" golul SE ANULEAZA deoarece mingea oricum nu intra in poarta.
5.La sfarsitul meciului cine apasa ALT+TAB sau butonul WINDOWS si iese,adversarului aparandu-i pe ecran: 'Connection Lost' va fi doar avertizat la primele 2 abateri,apoi la a 3a invins la m asa verde sau chiar exclus din campionat.
6.Golul Din corner este Interzis !
7.Este interzisa inceperea mingiei de la jumatatea spre terenul advers.8.Executarea cornerului direct pe bara este Interzisa !
9.Q+W este interzis !
10.Baterea Corenului In Careul De 6 Metri Este Interzisa
11.Baterea Autului In Careul De 16 Metri Este Interzis
12.Toate reclamatiile trebuie confirmate cu dovezi(print screen).
13.Fiti Fair-Play,respectati-va adversarii si veti fi respectati !
14.Fara Trageri De Timp Excesive , Maxim 3-4 Pase intre fundasi-mijlocasi

Punctele 6,7,8,9,10,11: (prima abatere - golul se anuleaza/se trece cu vederea,la a doua abatere meciul este pierdut cu 3-0.)

Teams Name: On

Cap. IV - Castigare unui meci la masa verde.
1.Ca sa castigati un meci cu 3-0 aveti nevoie de printuri din arhiva de mess,intre cautari trebuie sa treaca 3 ore.
2.Pot fi considerate cautari si pm-urile pe site,dar aveti nevoie de cel putin o cautare pe mess.
3.Nu o sa se mai castige aiurea la masa verde,indiferent ca postati,daca nu aveti dovezi nu se vor lua in calcul acele postari.
4.In faza grupelor meciurile raman anulate,in fazele eliminatorii meciurile vor fi trase la sort pe un site (1 -gazda,2-oaspete),o sa afisam si un print cu ora si data.